Ankara Çapında Hizmetlerimiz

boyasız göçük düzeltme ankara
BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

Boyasız Göçük Düzeltme dolu hasarı, taş çarpmaları, alışveriş arabaları veya çarpan kapıların neden olduğu ezikleri, küçük kırışıklıkları, sürtme ve ufak kazaların sebep olduğu göçükleri tamir etmek için uygulanır.

Aracınızı hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde fabrikadan çıkmış haline geri döndürmek için kullanılan özel bir tekniktir. Boyada herhangi bir hasar yoksa, çökme, ezik veya kırışıklık BGD kullanılarak onarılabilir.

Faydalı Bilgiler

far temizligi ve cam cizigi temizligi ankara
FAR TEMİZLEME ve CAM ÇİZİĞİ GİDERME

Far ve Cam Çiziği Temizliği ile gece görüşünüzü etkileyecek şekilde sararmış veya aracınızın estetik görünüşü etkileyen, dış yüzeyi cam olmayan araç farları orijinal haline getirilerek sürüş güvenliğiniz arttırılır. Pencere camlarınızdaki su izleri ve çizikler giderilir.

Farlarınız çizilmiş, sisli, çatlamış veya beklenmedik şekilde sönmüşse far temizleme zamanı gelmiştir. Tüm dış yüzeyler gibi, akrilik farlar yağmur, kar ve parlak güneş ışığı gibi sert hava koşullarında bozulabilir.

Faydalı Bilgiler

araç içi ses ve ısı yalıtımı uygulama ankara
ARAÇ İÇİ KAPI, BAGAJ SES ve ISI YALITIMI

Ses ve Isı Yalıtımı ses emici özelliği ile dışarıdan gelen sesi, havadan nem emilimini, küf ve bakterilerin gelişmesini engelleyerek aracınızı yaşlanmaya karşı korur.

Yolculukta dikkat dağıtıcı yol gürültüsünden daha kötüsü yoktur. Kaliteli bir yalıtım malzemesi ve deneyimli eller ile arabanızdaki gürültü ve esintiden kurtulmanızın zamanı gelmiş olabilir. 

Faydalı Bilgiler

araç içi sigara yanığı yıpranmış eskimiş deri koltuk direksiyon ve aksam tamiri ankara
KOLTUK, TAVAN, DÖŞEME SİGARA YANIĞI TAMİRİ ve AŞINMIŞ DERİ KOLTUK, DİREKSİYON İÇ AKSAM ONARIM

Araç İç Restorasyon teknikleri ile parça değiştirmeden yeni gibi yapmak mümkün. Araç içi estetiğini en çok yıpranmış direksiyon, aşınmış deri koltuklar, yanık döşeme, plastik aksam sigara yanığı, deri ve kumaş koltuk sigara yanığı bozar.

İkinci el araç alım satımında aracın değerini en çok düşüren unsurların başında değiştirilemeyeceği ya da yenilenemeyeceği düşünülen deri ve kumaş yanıkları ve aşınmaları gelir.

Faydalı Bilgiler

Ankara Bölgesinde Folyo Araç Kaplama, Kaput Koruma Filmi, Cam Filmi, Boyasız Göçük Düzeltme, Araç İçi Sigara Yanığı Tamiri, Deri Koltuk Tamiri, Deri Direksiyon Tamiri, Far Temizliği, Cam Çiziği Giderme Ve Her Türlü Oto İç Restorasyonda 17 Yıllık Tecrübe Otorestor.

Tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için çekinmeden arayıp bilgi alabilirsiniz.

İletişim   0 532 766 60 00

SİZİNLE ÇALIŞAN

Uzman Ekibimiz

Yılların tecrübesi bize zorlu restorasyonlar ve benzersiz özel projeler üzerinde çalışma fırsatı verdi. Amacımız, beklentileriniz karşılanana kadar size rehberlik etmek ve mutlu bir hizmet almanızı sağlamak.


Restor Grup - OtoRestor 2021 ©