Ankara Çapında Hizmetlerimiz

dijital baskı araç reklam giydirme ankara
DİJİTAL BASKI ARAÇ REKLAM GİYDİRME

Aracınıza etkili bir tasarım ile Reklam Giydirmek size gezici tanıtım avantajı sağlar. Bu sayede marka bilinirliğiniz güçlenir ve müşterileriniz işletmenizin adını ve hizmetlerini hatırlar.

Reklam giydirme camlar ile aracınızın tamamına veya kısmen uygulanabilir, oldukça renkli göz alıcı grafiklere sahiptir. Her gün yola çıkan şirket araçlarınız varsa, ticari araç giydirme işletmeniz için en önemli yatırımdır. Bu benzersiz reklam biçimi, araçlı tüm büyüklükteki işletmelerde bir zorunluluk haline geliyor.

Faydalı Bilgiler

araç koruma filmi kaput koruma filmi kaplama ankara
ARAÇ KAPUT KORUMA FİLMİ

Araç Koruma Filmi aracınızın kaput ve dış yüzeyini dolu hasarı, sürtme, taş, reçine, kimyasallar, kapı vurması gibi etkenlerden korumak için uygulanır. Sıfır km araçlarda kullanılan süre boyunca kılcal çizikleri önler, 5 sene sonra bile aracınız sıfır km değerinde olur.

Etkileyici görsel görünümü ile film, boyanın küçük çiziklerden ve göçüklerden zarar görmesini önleyen kendi kendini iyileştiren koruyucu bir tabaka görevi görür. Kendi kendini iyileştirme anında gerçekleşir.

Faydalı Bilgiler

araç cam filmi kaplama ankara
CAM FİLMİ UYGULAMA (ARAÇ ve BİNA CAMLARI)

Cam Filmi kaplatmak güneşin UV ışınlarının yarattığı cilt kanseri gibi kalıcı hasarlara karşı korur. Deri, kumaş ve plastik aksamın solmasını engeller. İçerisindeki ısı ve iklim kontrolü sağlayan metal parçacıkları ile ev ve iş yerinizde enerji tasarrufu sağlar.

Arabalardan, kamyonlara, arazi araçlarından özel konut ve ticari mülk çözümlerine kadar, tüm pencere renklendirme ihtiyaçlarınız için cam filmi uygulanabilir.

Faydalı Bilgiler

şeffaf renkli folyo araç kaplama ankara
ŞEFFAF VE RENKLi FOLYO ARAÇ KAPLAMA

Arabanızı seviyorsunuz ama keşke başka renk mi olsaydı? Ucuz ve çabuk çözüm Folyo Kaplama. Araba boyamak büyük bir iştir. Hazırlık aşamasından astarlamaya, boya katları arasındaki kuruma süresine kadar her şey zaman alır.

Aracınız için kendi benzersiz tarzınızı yaratır. Parlak, mat, metalik, saten, inci, fırçalanmış metal, krom ve çok daha fazlası arasından seçim yapabileceğiniz çeşitli yüzeyler mevcut.

Faydalı Bilgiler

Ankara Bölgesinde Folyo Araç Kaplama, Kaput Koruma Filmi, Cam Filmi, Boyasız Göçük Düzeltme, Araç İçi Sigara Yanığı Tamiri, Deri Koltuk Tamiri, Deri Direksiyon Tamiri, Far Temizliği, Cam Çiziği Giderme Ve Her Türlü Oto İç Restorasyonda 17 Yıllık Tecrübe Otorestor.

Tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için çekinmeden arayıp bilgi alabilirsiniz.

İletişim   0 532 766 60 00

SİZİNLE ÇALIŞAN

Uzman Ekibimiz

Yılların tecrübesi bize zorlu restorasyonlar ve benzersiz özel projeler üzerinde çalışma fırsatı verdi. Amacımız, beklentileriniz karşılanana kadar size rehberlik etmek ve mutlu bir hizmet almanızı sağlamak.


Restor Grup - OtoRestor 2021 ©